• JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 4455

Стартував спільний проєкт факультету інформатики НаУКМА та Торонтського Університету

У межах співпраці Факультету інформатики НаУКМА з Торонтським Університетом (The University of Toronto) у понеділок, 3 жовтня 2022 року, стартувала спільна освітня дисципліна з машинного навчання. Крім НаУКМА та Торонтського університету, в проєкті також бере участь Український католицький університет.

Втілення цього проєкту стало можливим завдяки активності українських студентів і викладачів, а також відкритості партнерів з Торонто.

Курс координують 2 професори — Dr. Brudno і Dr. Laschowski, які залучили 15 PHD-студентів з Торонто.

Від НаУКМА в курсі беруть участь 12 бакалаврів, 3 магістри та 2 інструктори.

Для студентів спільна навчальна програма є хорошою нагодою покращити знання ML та нейронних мереж, а також отримати практичний досвід.

Вже цього тижня PHD-студенти презентують свої дослідницькі теми в галузі медицини та AI, а студенти з України мають обрати собі проєкт за вподобанням/навичками.

Наступним етапом буде формування команд і проведення досліджень.

Більше інформації — на сайті: https://data-team-uhn.github.io/csc2431/

Нагадаємо, НаУКМА та найбільша європейська криптобіржа WhiteBIT разом навчатимуть блокчейну та криптовалютам.