Могилянка доєдналася до проєкту SMART4FUTURE

Кафедра маркетингу та управління бізнесом та науковий Центр аналітики та бізнес-моделювання сталого розвитку Національного університету «Києво-Могилянська академія» долучилися до міжнародного проєкту SMART4FUTURE (Smart Innovation for Sustainable Future).

Проєкт SMART4FUTURE об’єднав учасників з 7 країн (Ірландія, Італія, Польща, Хорватія, Сербія, Туреччина, Україна) у партнерську мережу  розвитку підприємництва та створення СМАРТ-інновацій.

Мета проєкту полягає в тому, щоб вийти за межі традиційних галузевих знань та навчити творити майбутнє, перетворюючи ідеї на конкретні підприємницькі рішення. Ми віримо, що розумні інноваційні екосистеми здатні використовувати силу високих технологій та підприємницького потенціалу.

Докладніше про проєкт