Василю Вікторовичу Лучику

luchykзавідувачу кафедри загального і слов’янського мовознавства.

 

Василь Вікторович Лучик після операції потребує довготривалого і вартісного лікування. 

 

Допомогти можна перерахувавши кошти на рахунок його дружини, викладачки цієї ж кафедри  Алли Анатоліївни, номер картки Приватбанку 5168 7420 2243 7341.

 

30 квітня на facebook  Кафедра загального і слов'янського мовознавства НаУКМА Василь Вікторович і Алла Анатоліївна написали:

 

"Дорогі рідні, друзі, колеги, випускники, студенти і просто небайдужі люди! Від щирого серця дякуємо вам за підтримку у важкі для нашої сім'ї часи. 


Ваші добрі слова, молитви і віра в одужання Василя Вікторовича додавали й досі додають нам сил на боротьбу з хворобою. Це неймовірно - бачити, скільки людей з усіх куточків України турбуються про нас і прагнуть допомогти. 

 


Завдяки вашій фінансовій підтримці ми змогли пройти багато необхідних аналізів і обстежень, зробити життєво важливу складну операцію. Зараз Василь Вікторович відновлюється після неї. 

 

Із вашою підтримкою ми обов'язково подолаємо це випробування. Ми дуже щасливі мати навколо стільки добрих, чуйних і готових прийти на допомогу людей. Дякуємо вам і бажаємо, щоб ви та ваші рідні завжди були здорові!"

 

Боротьба з хворобою триває. Наша допомога ще потрібна...

 

© 2012-2019 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна
OSense O-Sense