NYC Escorts

Шановні могилянці – студенти і випускники, викладачі та співробітники!

 

Могилянська спільнота неодноразово доводила, що у часи тяжких випробувань ми готові стати на захист і допомогу як своїй країні, так і кожному з нас! 

 

Цю сторінку створено з метою інформування про могилянців, які самі або члени  їхніх родин опинились у кризовій життєвій ситуації, пов’язаній із критичним станом здоров'я, і потребують допомоги. Кожен із нас, має бути впевненим, що може звернутися до могилянців по допомогу –   фінансову, організаційну, психологічну –  не залишаючись один на один з бідою. І кожен із нас може реалізувати своє бажання допомогти, підтримати, надихнути.


Сьогодні допомога потрібна:

 

Ярославу Спічеку

Spichek Yaroslavвипускнику магістерської програми "Філософія", 2019. 

 

Діагноз: муковісцидоз (від народження), наразі тяжкий перебіг, хронічне обструктивне захворювання легень IV ступеня. Цей процес є дуже стрімким і загрожує смертю.

Єдиною надією на життя є трансплантація легень, в Україні подібну операцію зробити неможливо. Вартість трансплантарції оплачує держава, МОЗ України. Додаткові витрати попередньо становлять – USD 35-40 тис. Із 20 грудня Ярослав з п. Юлією знаходяться в Індії - у госпіталі штату Бангалор, що погодився прийняти його на трансплантацію.

 

Ситуація станом на 15.02.2020 р.:

МОЗ України 23 січня виділив кошти з держбюджету-2020 на трансплантацію Ярославу. За словами заст. міністра Дмитра Коваля кошти мали відправити на рахунок клініки 4 лютого, але цього досі не сталося.  Тим часом клініка почала готувати Ярослава до трансплантації, а родина вимушена фінансувати це самостійно, що обходиться у суму  до 1000 дол США щодня. 

 

Ярослав та його родина переказують подяку всім небайдужим за підтримку! Й особлива подяка кожному з 69 благодійників, які протягом 11 січня-5 лютого переказали 45 900 грн. Окрема подяка п.Таїсії Сидорчук та Музею КМА за проведення благодійної екскурсії!

 

20 лютого студенти організовують Благодійний аукціон побачень на підтримку Ярослава. Також відбудеться офлайн та онлайн ярмарок - живопис, фото, книги. Усі охочі можуть взяти участь.

 

Ярослав має протриматися в очікуванні коштів та донорського органу!!!  Для фінансової підтримки - рахунок мами, Спічек Юлії Вікторівни: картка Приватбанку 4149 6293 1041 2036.

 

Дякуємо всім і кожному, хто долучився до порятунку Ярослава! За поширення інформації, поради, консультації та пошук клінік в Європі, пошук антибіотику в інших країнах, дослідження можливостей купівлі і перевезення, контакти лікарів і фармацевтів, фінансову підтримку! Родина передає подяку за кожну гривну, що допомагає рятувати Ярослава!

Сторінка у facebookВрятуймо Ярослава   @saveyaroslav

Відео про Ярославаhttps://goo.gl/HLNpe3

 

Детальніше...

Лізі Кучеренко

lizaвипускниці бакалаврської програми "філософія" 2019 року.

22 роки.  Діагноз: гострий лейкоз, необхідна пересадка кісткового мозку, вартість - 200 000$

 

Ліза знаходиться на лікуванні у клініці Іхілов, Тель-Авів, Ізраїль. Пройшла доопераційний курс хіміотерапії.

 

Статус на 25.11.2019: 

у жовтні відбулась операція з пересадки кісткового мозку. Зараз Ліза дома в Ізраїлі, за нею наглядають лікарі. До кінця місяця повинні перевірити як відбулося пристосування донорських клітин, і з того періоду вже будуть визначати що робити далі.   

 

Реквізити для перерахунку коштів. У призначенні платежу вказувати - благодійні кошти на лікування:

Приватбанк:

5168 7551 0296 6203 (грн) - Кучеренко Ліза / Yelyzaveta Kucherenko

5168 7422 1233 7400 (євро) - Слободенко Поліна, сестра

4149 6258 1456 0684 (долари) - Слободенко Поліна, сестра

 

Оперативна інформація:  Facebook    та Telegram канал   

 

Світлані Приходько

Pryhodko smile3

співробітниці Відділу стратегічного розвитку НаУКМА

 

Діагноз - карцинома мигдалику, онкологічне захворювання горла. 

 

Пані Світлана пише:

«Безмежно вдячна усім! Увага знайомих і незнайомих мені людей надихає і надає сил. 160 людей підтримали мене коштами на суму майже 110 000 грн., з них 22 людини анонімно, багато з них - неодноразово. Усім вітання і подяка! Це дуже багато і досить для подальшого лікування також. Прошу у подальшому направляти кошти тим, хто більше потребує. ДЯКУЮ!!!»

 

 

 

 

Мар'яні Пиріжок

PyrizhokMaryanaвипускниці БП і МП «політологія», 2013 р. 

 

Мар'яна та її родина дякують за допомогу всім, хто відгукнувся на її прохання.

Кошти вдалося зібрати і у листопаді 2019 р.  Мар'яна пройшла курс лікування у Німеччині.  Наприкінці листопада повернулася до Києва, має пройти кілька тижнів адаптації. Налаштована на активну подальшу роботу у UCMS"українська спільнота людей з розсіяним склерозом"

 

Наступний курс лікування вартістю 6 тис. євро  за шість  місяців. Перерахувати кошти можна на рахунок Мар'яни: 

у ПриватБанку 5167 9856 6026 4615

у Монобанку 5375 4141 1168 0269

 

facebook  maryana.pyrizhok   

 

Детальніше...

Вадиму Михайловичу Михалевичу

myhalevychпрофесору кафедри математики НаУКМА, доктору фізико-математичних наук

Діагноз – цироз печінки 4 ступеня(!) на фоні гепатиту В, що потребує  операційного втручання - пересадки печінки (орієнтовно 60 тис. доларів США).

 

Гостра необхідність фінансування поточного доопераційного медикаментозного лікування. Перед Вадимом Михайловичем постійно стоїть завдання регулярного забезпечення ліками для щоденного прийому. Адже переривання прийому цих ліків може призвести до незворотніх наслідків.

 

Родина Вадима Михайловича дякує всім за  допомогу. Продовжуємо збирати кошти на лікування 

Детальніше...

Більше матеріалів...

  1. Наталі Тарасовій
© 2012-2021 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна
OSense O-Sense
Frilco Philippines Corporation E-tup Web Services