Леоніду Фінбергу

finbergдиректору видавництва «Дух і Літера» та  Центру досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства

Зичимо пану Леоніду  успіхів в реалізації всіх життєвих і професійних планів! 

Друзі, дякуємо всім за підтримку. Вона мала величезну позитивну енергетичну силу :)

 

Детальніше...

Анні Копил (дів.Засмоліна)

Kopylвипускниці МП «Соціальна робота» 2012 р. потрібна термінова операція на серці. Діагноз  – мітральна недостатність, операція – пластика мітрального клапана (протезування) призначена на вересень. 

 

Станом на 3 вересня:  Друзі, Аня повідомляє, що обстеження перед операцією показали позитивну динаміку, операцію відкладено до лютого.  Ані дозволили повернутись додому, наступне обстеження через півроку. 

 

Наразі благодійну кампанію зі збору коштів на операцію Анні призупиняємо. Аня та її родина вдячні за фінансову допомогу і моральну підтримку.

Детальніше...

Анатолію Заволоці

anatoliy_zawoloka

випускнику БП «прикладна математика» - 2011, пр-ми спеціаліст «інформаційні управляючі системи та технології» - 2012.  

Благодійну кампанію по збору коштів на лікування ЗАКРИТО!

АНАТОЛІЙ ВЖЕ ВДОМА, УСПІШНО ПРОХОДИТЬ РЕАБІЛІТАЦІЮ. 

Бажаємо йому швидшого виконання мрії - зіграти з друзями у футбол.

Дякуємо всім, хто підтримував і допомагав. Разом - ми сила! 

 

Детальніше...

Ростиславу Захарія

svitozar3-го липня трирічному Ростиславчикові, сину  могилянців Оксани та Світозара Захарія, зробили операцію в Ізраїлі. Операція пройшла успішно, прогнози на реабілітацію позитивні.  Ростиславчик потроху,спираючись на ходунки, починає вчитись ходити самостійно.

Наприкінці вересня др. Рохкінд, що робив операцію, буде в Україні, огляне ще раз Ростиславчика і дасть рекомендації щодо подальшої реабілітації. Після того почнеться "АКТИВНЕ" життя.

  

Зичимо Ростиславчикові успішної  й швидкого реабілітації! А його батькам, Оксані та Світозарові, сил і терпіння. Віримо – Ростиславчик скоро буде самостійно ходити  і все буде добре! 

 

10 місяців тривала наша благодійна кампанія зі брору коштів на допомогу Ростиславчикові. 27 червня  ми призупинили кампанію до того часу, як буде зрозуміло наскільки тривалим  буде період  реабілітації.

 

Оксана та  Світозар переказують щиру  подяку всім, хто їх підтримав, допоміг  порадою, інформаційно та коштами!

 

Більше інформації  у facebook: Допоможіть Ростиславчикові / Rostyslav needs help

Детальніше...

Оксані Олійник (дів.Трояк)

Oliinyk_Oksana

випускниці БП "філософія", 2006, МП "культурологія", 2009. У травні в тридцятирічної Оксани Олійник виявили велику групу злоякісних новоутворень – "крупноклітинну анапластичну лімфому".   

 

Дослідження після останнього курсу лікування показали чудові результати - хвороба відступила! Оксана та її родина дуже дякують всім і кожному за допомогу і підтримку.   

 

Оксана  веде активне громадське життя на Полтавщині: ініціювала відродження та реставрацію шкіл, організувала величезну культурно програму для дітей та дорослих.  Більше інформації про її проекти на  fb Оксани.

 

Детальніше...

© 2012-2022 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна