Навчальний рік у НаУКМА закінчуємо дистанційно - карантин продовжено до 22 червня

Нові строки карантинно-обмежувальних та профілактичних протиепідемічних заходів у НаУКМА, затверджено Наказом від 22 травня 2020 року.

Варто зазначити, що атестація випускників - захисти кваліфікаційних робіт, державні іспити – проводитиметься у дистанційному режимі. На даному етапі розробляється оновлена процедура підписання обхідних листів випускниками та відрахованими студентами, а також видача дипломів в умовах карантину.

Порядок проведення державної атестації дистанційно має бути затверджений Вченою радою університету на найближчому засіданні.

Нагадуємо, що карантинні обмеження у НаУКМА тривають з 12 березня. Навчальний процес продовжується у дистанційному форматі на базі платформи DistEdu (Moodle).

Відповідно до нових умов, вступна кампанія також відбувається зі змінами: реєстрація на вступні іспити для магістрів відбувається онлайн, а традиційний День відкритих дверей у НаУКМА трансформувався у онлайн марафон - усі відео презентації доступні на YouTube каналі НаУКМА.