Могилянка вкотре серед лідерів вищої освіти України

Києво-Могилянська академія входить до трійки найкращих університетів України за результатами Консолідованого рейтингу ЗВО України. Про це повідомляє портал Освіта.ua.

Фото - Сергій Росінський

НаУКМА посідає в рейтингу друге місце, а перше в цьому році - КНУ імені Т. Шевченка.

Варто зазначити, що Могилянка піднялася в рейтингу на три позиції, оскільки у 2019 році посідала 5-6 місце.

У якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу закладів вищої освіти України використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні рейтинги навчальних закладів України:

“Топ-200 Україна”“Scopus”  та “Бал ЗНО на контракт”, кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.

Принт-скрин із сайту Освіта.ua

Зазначимо, що НаУКМА є лідером у рейтингу “Бал ЗНО на контракт” серед державних ЗВО.

У рейтингу “Топ-200 Україна 2020” Могилянка посіла сьому сходинку, піднявшись за один рік на п’ять позицій.

Варто додати, що в цьому році, за даними зарплатного рейтингу журналу “Деньги”, випускники економічних, гуманітарних та юридичних спеціальностей Києво-Могилянської академії є найбільш затребуваними на ринку праці, а роботодавці готові платити випускникам НаУКМА вищі заробітні плати.