Кафедра зв’язків із громадськістю

us

Загальна інформація

Викладачі

Публікації

korolko Завідувач
Валентин Григорович Королько
доктор філософських наук, професор
корпус 4, кімната 217
(044) 425 31 24
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Одна з найгрунтовніших в Україні. Поєднує базові знання із соціології, політології, соціальної психології та менеджменту з теоретичними й практичними засадами науки і мистецтва цивілізованих PR, що дає можливість готувати студентів усього університету до практичної діяльності в сучасних умовах.

 

Має власний фундаментальний підручник зі зв’язків з громадськістю з грифом МОН України, який витримав чотири видання. Основний напрям наукової роботи — «Дослідження процесів становлення соціального інституту PR, соціологічного аналізу його розвитку в різних сферах українського суспільства».

 

З 2015 року на кафедрі імплементовано нову маґістерську програму "Зв’язки з громадськістю», яка дозволяє оволодіти необхідними знаннями і навичками для виконання функцій менеджера (управителя) зв’язків з громадськістю в державних, неурядових установах і організаціях, комерційних структурах.

Магістерська програма побудована з урахуванням галузевих стандартів вищої освіти України та міжнародних стандартів (зокрема, рекомендацій IPRA) підготовки фахівців вищої кваліфікації для сфери зв’язків з громадськістю. Вона дає змогу слухачам подолати поверховий підхід до PR як «маніпулятивної технології», оволодіти позитивною наукою, витонченим мистецтвом та етикою репутаційного менеджменту, глибше розуміти соціальну відповідальність інститутів громадянського суспільства та бізнесу в сучасних умовах.

Програма виконується в тісному співробітництві з авторитетними українськими та зарубіжними науковими інституціями, державними установами, провідними бізнесовими структурами, професійними вітчизняними і міжнародними PR-організаціями та асоціаціями. Програма має практичний характер.

 

Додатково студенти бакалаврату НаУКМА мають можливість виконати сертифікатну програму кафедри та отримати додаткову спеціалізацію “Теорія і методика зв’язків із громадськістю (Public Relations)”, а маґістранти університету та фахівці державних, громадських і підприємницьких організацій можуть навчатися у вечірній час на спеціальній сертифікатній програмі “Теорія і практика зв’язків із громадськістю”.

 

© 2012-2019 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна