Кафедра зв’язків із громадськістю

us

Загальна інформація

Викладачі

Публікації

korolko Завідувач
Валентин Григорович Королько
доктор філософських наук, професор
корпус 4, кімната 217
(044) 425 31 24
E-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Провідний спеціаліст

Світлана Семенівна Костенко

корпус 4, кімната 252

(044) 425 31 24

E-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Одна з найгрунтовніших в Україні. Поєднує базові знання із соціології, політології, соціальної психології, менеджменту та журналістики з теоретичними й практичними засадами науки і мистецтва цивілізованих зв’язків з громадськістю, що дозволяє готувати студентів університету до практичної діяльності в сучасних умовах.

Згідно Рейтингу університетів DOU, кафедра PR, так само як і маркетингу, за оцінками студентів, випускників та працедавців щодо якості надання освітніх послуг тим чи іншим вузом України, посідає перше місце. Має власний фундаментальний підручник зі зв’язків з громадськістю з грифом МОН України, який витримав чотири міжнародних видання.

 

Основні напрями наукової роботи: «Дослідження процесів становлення соціального інституту PR, соціологічний аналіз його розвитку в різних сферах українського суспільства» (2012-2018).

Нова редакція теми:«Удосконалення системи зв’язків з громадськістю та урядових комунікацій як чинник зміцнення громадянського суспільства в Україні». (2019-2025).

 

Надруковано понад 40 наукових публікацій, у тому числі монографій, підручників, статей у вітчизняних та міжнародних виданнях. Після першої магістерської програми «Менеджмент зв’язків з громадськістю», запровадженої в 2010 році, з 2015 року на кафедрі імплементовано програму, яка дозволяє оволодіти необхідними знаннями і навичками для виконання функцій менеджера (управителя) зв’язків з громадськістю в державних, неурядових установах і організаціях, комерційних структурах та здійснювати наукові дослідження.

 

Вцілому було підготовлено 120 магістрів, які успішно працюють фахівцями з комунікацій на різних посадах у вітчизняних і зарубіжних організаціях.

 

З 2020 року розпочинає свою роботу нова Бакалаврська програма 061 Журналістика, Освітня програма «Зв’язки з громадськістю».

Побудована на багатих професійних напрацюваннях діючої магістерської програми, вона відповідає галузевим стандартам вищої освіти України та міжнародним вимогам, зокрема, рекомендаціям Міжнародної асоціації зв’язків з громадськістю (IPRA). Програма дає змогу студентам опанувати засадами теорії та мистецтвом комунікаційної роботи, подолати поверховий підхід до PR як «маніпулятивної технології», оволодіти позитивною наукою, витонченим мистецтвом та етикою репутаційного менеджменту, глибше розуміти соціальну відповідальність інститутів громадянського суспільства та бізнесу в сучасних умовах.

Програма виконується у тісній співпраці з авторитетними українськими та зарубіжними науковими інституціями, державними установами, провідними бізнесовими структурами, професійними вітчизняними і міжнародними PR-організаціями, асоціаціями та науковими установами, серед яких - Міжнародної асоціації зв’язків з громадськістю (IPRA), Social Media Examiner (США), Institute for Public Relations (Університет Флоріди, США) та ін.

Програма має практичний характер, орієнтована на опанування новітніми інформаційно-комунікаційними діджитал технологіями та соціальними мережами.

 

Кафедра зв’язків з громадськістю має Угоди про наукову співпрацю та проходження виробничої практики з провідними науковими установами, бізнес-організаціями та профільними агенціями.

Серед них:

1. ТОВ. «ПАБЛІК РІЛЕЙШНЗ СЕРВІС» (“PR-Service”), керуючий партнер Олена Деревянко, директор Лагода Т.М. 03113, м. Київ, пр.. Перемоги, 68/1, оф.62. (Надання місць для проходження виробничої практики, проведення спільних наукових заходів).

2. Товариство «Мейнстрим» - вул. Старонаводницька,13-Б, оф. 51, м. Київ, 01105, Україна. (Надання місць для проходження виробничої практики, проведення спільних науково-практичних заходів).

3. Компанія «Брендком» (BRANDCOM), директор Огагіфо І.Р. (02141, м. Київ, вул. Мишуги 2, оф. 49) (надання місць для проходження виробничої практики, проведення спільних навчальних заходів).

4. Компанія «ВЕ-ІТ», ген.дир. та засновник Попович Н. (Надання місць для проходження виробничої практики, проведення спільних наукових і практичних заходів).

5. ТОВ «ЄВРОКОМ ГЛОБАЛ», ген. Дир. та засновник Євгенія Панкрат’єва. 04071, м. Київ, вул. Ярославська, 56-А. (Надання місць для проходження виробничої практики, проведення спільних наукових заходів).

6. ТОВ «ХАВАС ПР КИЇВ», 04071, м. Київ, вул. Воздвиженська, 41. (Надання місць для проходження виробничої практики, проведення спільних наукових заходів).

7. ДП Центр соціальних експертиз ім. Юрія Саєнка Інституту соціології НАН України, дир. Привалов Ю.О. (вул. Шовковична, 12, м. Київ, 01021) проведення конференцій, круглих столів, семінарів, надання місць проходження виробничої практики

8. Інститут соціальної та політичної психології НАПН України - проведення конференцій, круглих столів, семінарів, надання місць для проходження виробничої практики (вул. Андріївська, 15, м. Київ, 04070) 

 

 

 

© 2012-2021 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна