Новини

Презентація результатів дослідження програми психологічної допомоги СЕТА

ceta 4 01 20 1

28 та 29 січня було офіційно представлено результати дослідження психологічної програми CETA в Україні. Зараз це єдина психологічна програма для роботи з ветеранами, яка відповідає міжнародним стандартам.

Детальніше...

Двотижневе навчання СЕТА-консультантів

ceta 2019 2 2

З 2 по 13 грудня в Музеї НаУКМА пройшло навчання «Трансдіагностичному психологічному консультуванню СЕТА», що проводилося Центром психічного здоров’я та психосоціального супроводу НаУКМА та Університетом Джонса Гопкінса, за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

Детальніше...

Семінар з дизайну психосоціальних інтервенцій: презентація світового та українського досвіду

CETA 27 06 01

27 травня відбувся семінар, присвячений актуальному стану досліджень психосоціальних послуг та шляхів включення цих досліджень до програмних рішень.

Детальніше...

Навчання ведучих нового воркошопу СЕТА «Думати по-іншому»

ceta 2019 1 1

25-27 листопада у місті Київ пройшов тренінг консультантів Короткосесійної програми СЕТА з навчання важливим життєвим навичкам для ветеранів - воркшопу "Думати по-іншому". На семінарі були присутні представники ветеранських організацій: ветерани, психологи, громадські активісти.

Детальніше...

Зустріч СЕТА-команди та підведення підсумків 3-х річного науково-дослідницького проекту

CETA 2019 1

26 травня 2019 року відбулася зустріч СЕТА-команди: консультантів та супервізорів із Києва, Харкова і Запоріжжя та членів науково-дослідницької команди із Університету Джонса Гопкінса і НаУКМА.

Детальніше...

© 2012-2023 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна