Новини

Семінар з дизайну психосоціальних інтервенцій: презентація світового та українського досвіду

CETA 27 06 01

27 травня відбувся семінар, присвячений актуальному стану досліджень психосоціальних послуг та шляхів включення цих досліджень до програмних рішень.

Детальніше...

Зустріч СЕТА-команди та підведення підсумків 3-х річного науково-дослідницького проекту

CETA 2019 1

26 травня 2019 року відбулася зустріч СЕТА-команди: консультантів та супервізорів із Києва, Харкова і Запоріжжя та членів науково-дослідницької команди із Університету Джонса Гопкінса і НаУКМА.

Детальніше...

Зустріч СЕТА-команди

CETA 2018 1

Жовтневі зустрічі вже стали гарною традицією СЕТА-команди – побачитися, поділитися досвідом, обговорити актуальне. Так у суботу, 6-го жовтня, відбулася ще одна зустріч у Музеї НаУКМА.

Детальніше...

Зустріч із представниками ветеранських організацій та презентація проекту психологічної допомоги ветеранам АТО

ATO 3

24 травня представники ветеранських організацій, волонтери, члени ветеранської спільноти та інша зацікавлена громадськість зустрілися із командою експертів Університету Джонса Гопкінса для того, щоб познайомитися та обговорити потреби ветеранської громади у психологічній допомозі, обмінятися досвідом та обговорити перспективи подальшої співпраці.

Детальніше...

Семінар з пілотування проекту «Сприяння життєстійкості громад в Україні»

CPZ5

Життєстійкість (resilience) - гарне здоров’я і функціонування, незважаючи на несприятливі обставини (Luthar, Cicchetti & Becker, 2000; Rutter, 2006).

 

28 та 29 вересня 2018 відбувся семінар з пілотування проекту Національного університету «Києво-Могилянська академія» спільно з Регіональним Центром протидії насильству, травмі та суїциду (Норвегія, RVTS East) – «Сприяння життєстійкості громад в Україні».

Детальніше...

© 2012-2019 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна
OSense O-Sense