Візит викладачів кафедри фінансів до Бергена

 

 Викладачі кафедри фінансів Олена Прімєрова та Тетяна Буй відвідали Берген (Норвегія) для проходження тренінгу та увійшли до складу міжуніверситетської комісії з захисту дослідницьких проектів з курсу «Policy Design and Implementation”.

 

В рамках багаторічної співпраці кафедри фінансів НаУКМА з групою системної динаміки Університету Бергена цього триместру двоє аспірантів (Аліна Новік та Данило Пирогов) та двоє студентів магістерської програми (Марія Марковська та Олександр Куль) проходять піврічне стажування в Норвегії.  Метою стажування, крім удосконалення навичок моделювання з використанням методу системної динаміки, є також вивчення фінансових дисциплін у рамках програми Erasmus+ та робота над власними дослідницькими проектами, які згодом ляжуть в основу дисертацій та кваліфікаційних робіт.

Теми дослідження обрані цього року надзвичайно актуальні, цікаві й різноманітні. Зокрема досліджуються промисловий потенціал розвитку регіонів України, потенціал залучення прямих іноземних інвестицій в Україну, причини внутрішньої трудової міграції, фактори впливу на формування інвестиційного портфеля індивідом.

 

1

 

2

3

© 2012-2018 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна