Підтримка програмного забезпечення CRM OneBox, розробником якого є Компанія «WebProduction».

У лютому 2016 року відбулось підписання договору про співпрацю між Компанією «WebProduction» та Факультетом економічних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія», предметом якого є встановлення та підтримка програмного забезпечення CRM OneBox, розробником якого є Компанія «WebProduction».

Детальніше...

Гостьова лекція від PwC

23 березня 2016 року в рамках курсу «Міжнародне оподаткування» від компанії PwC до студентів завітав партнер компанії Каміль вад дер Мер. Метою візиту було розповісти студентами про принципи роботи аудиторських компаній, можливості особистого професійного розвитку їхніх співробітників, основні вимоги до кандидатів, зокрема якісна освіта, знання іноземних мов, готовність вчитися та працювати.

Детальніше...

Гостьова лекція Грегорі Перельмана

Гостьову лекцію студентам кафедри фінансів прочитав Грегорі Перельман, керівник аналітичного департаменту стратегічних бізнес-ініціатив Wells Fargo Bank

Детальніше...

Візит викладачів кафедри фінансів до Бергена

 

 Викладачі кафедри фінансів Олена Прімєрова та Тетяна Буй відвідали Берген (Норвегія) для проходження тренінгу та увійшли до складу міжуніверситетської комісії з захисту дослідницьких проектів з курсу «Policy Design and Implementation”.

Детальніше...

© 2012-2018 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна