Підтримка програмного забезпечення CRM OneBox, розробником якого є Компанія «WebProduction».

У лютому 2016 року відбулось підписання договору про співпрацю між Компанією «WebProduction» та Факультетом економічних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія», предметом якого є встановлення та підтримка програмного забезпечення CRM OneBox, розробником якого є Компанія «WebProduction».

Вперше програма такого рівня буде використана в навчальному процесі для підготовки бакалаврів з маркетингу.Цей крок дасть можливість створити студентам «Києво-Могилянської академії» умови для опанування сучасними програмними продуктами в навчальних та наукових цілях, оволодіння необхідними практичними  навичками у використанні зазначеної системи.

Співпраця з компанією «WebProduction» дає поштовх до формування вищої освіти нового типу – максимально орієнтованої на забезпечення підприємств якісно підготовленими кадрами, зокрема, у сфері маркетингу.

Logo Webproduction New 2 B