8 квітня запрошуємо вас на ексклюзивну подію в НаУКМА: лекцію-презентацію Головного економіста Світового банку у справах Європи та Центральної Азії п. Ханса Тіммера, яка відбудеться в рамках його офіційного візиту до України

8 березна (п'ятниця), корпус 6, ауд. 301, початок 11-30. 

 

Це найновіший звіт Світового Банку, у якому будуть представлені макроекономічні перспективи для Регіону Європи і Центральної Азії (ЄЦА) з акцентом на наслідки подальшого зниження цін на нафту, що в свою чергу сильно вплинуло на економіки країн на сході регіону, включаючи вплив на банківський сектор і ринок нерухомості. Західна частина регіону має справу зі зниженням на фондових ринках, низький рівень інфляції і повільного зростання. Звіт також включає в себе актуальну главу про вплив Китаю на ЄЦА регіон.

Ханс Тіммер обіймає посаду Головного економіста Світового банку у справах Європи та Центарльної Азії з 1 вересня 2013 року. До цього він працював Директором Групи оцінки перспектив розвитку Світового банку. Під його керівництвом Група підготувала щорічні звіти Світового банку, Загальний моніторинговий звіт щодо перспектив світової економіки, звіт з Фінансування глобального розвитку.

Пан Тіммер є відомим макроекономістом та економетристом із 25-річним досвідом управління провідними міжнародними командами моделістів, прогнозистів та політичних аналітиків. Він має ступінь магістра в галузі економетрики з Університету Еразма в Роттердамі і був дослідником в університеті Лодзі в Польщі і в Економічному інституті Нідерландів.

Презентація відбудеться англійською мовою.

Вхід вільний. Запрошуються всі зацікавлені студенти і аспіранти НаУКМА  

© 2012-2021 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна