400years_small

corona

Національний університет «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА)
Вул. Г. Сковороди, 2
м. Київ, 04070
тел.: 425-60-59,
факс.: 463-67-83

Схема університетського містечка

Віртуальний тур

Вийшов збірник наукових праць, присвячених Омелянові Пріцакові

pritsak min

Збірник Омелян Пріцак: Життєпис. Спадщина. Наукові інтереси. До 100-річчя від дня народження : збірник наук. праць / упоряд. Таїса Сидорчук. – Київ : Національний університет «Києво-Могилянська академія», 2021. – 290 с.

До збірника увійшли тексти доповідей, що були виголошені науковцями на міжнародній конференції, присвяченій 100-річчю від дня народження Омеляна Пріцака, яка відбулася 30-31 травня 2019 року в Національному університеті «Києво-Могилянська академія», а також декілька статей, що були підготовлені іншими авторами. Тематика статей обумовила упорядкування збірника за трьома розділами: 1) інтелектуальна біографія О. Пріцака; 2) наукова спадщина О. Пріцака; 3) проблеми глобальної історії у світлі наукових інтересів О. Пріцака.

Видання адресоване науковцям, викладачам, студентам, усім, хто цікавиться українською та світовою історією.