День відкритих дверей 17 грудня 2016 року

img 1135a

Шановний відвідувачу сайту, якщо Ви потрапили сюди, то Вас цікавить вступ до нашого університету і, зокрема, День відкритих дверей.

День відкритих дверей у 2016 році відбудеться 17 грудня. Це субота, тому можна прийти з батьками, друзями, родичами.

Зазвичай наші гості радо використовують можливість поспілкуватися безпосередньо з керівництвом НаУКМА, деканами і заступниками деканів факультетів, завідувачами кафедр, викладачами, співробітниками, студентами.

Ви зможете з’ясувати для себе особливості навчання в Києво-Могилянській академії, поговорити з працівниками міжнародного відділу, підготовчих курсів, центру працевлаштування, дізнатися вимоги щодо вступу на різні рівні освіти, побувати на екскурсії територією найстарішого вищого навчального закладу України.

Заходи будуть відбуватися у Культурно-мистецькому центрі НаУКМА за адресою вул. Іллінська, 9 (будівля 4а на схемі: http://www.ukma.edu.ua/index.php/kontakti/campus)

Попередня програма Дня відкритих дверей:

10.00-11.00 - на другому поверсі Культурно-мистецького центру НаУКМА - спілкування з представниками факультетів, підготовчих курсів, відділу з питань прийому абітурієнтів, відділу міжнародного співробітництва.

11.00-12.00в актовій залі Культурно-Мистецького Центру (3-й поверх) - перед вами виступатимуть:

Андрій Мелешевич - Президент НаУКМА, доктор Ph.D в галузі політології, професор - «НаУКМА - 400 років підготовки лідерів».

Єгор Стадний – (випускник 2012 р., історія) експерт аналітичного центру CEDOS – «На що варто звертати увагу при виборі університету».

Оксана Василенко – (випускниця 2006 р., хімія) заступник директора з розвитку ТОВ «НВП Єнамін» - «Фахівці у галузі природничих наук і ринок праці».

Олена Третякова - керівник відділу з питань прийому абітурієнтів - «Підготовка до вступу в НаУКМА».

Запитання – відповіді.

12.30-14.00Інформація про факультети. Декани факультетів та їх заступники, викладачі кафедр та студенти презентуватимуть можливості навчання на факультетах НаУКМА та особливості умов вступу на різні спеціальності. Запитання - відповіді.

Презентації факультетів відбуватимуться:

Факультет гуманітарних наук - перший корпус, ауд. 220.

Факультет інформатики - перший корпус, ауд. 310.

Факультет правничих наук – аудиторія № 100, корпус 4.

Факультет соціальних наук та соціальних технологій – аудиторія № 101, корпус 4.

Факультет економічних наук – аудиторія № 401, корпус 6.

Факультет природничих наук - Американська бібліотека, перший поверх корпусу № 4.

14.00, 15.00 - екскурсії Могилянкою.

Збір на екскурсію о 14.00 - у холі Культурно-мистецького центру та в холі першого корпусу.

Збір на екскурсію о 15.00 - у холі Культурно-мистецького центру.

14.00 -16.00 - можливість ознайомитися з експозицією Музею НаУКМА, а також відвідати виставку "Творчі Могилянчики" на другому поверсі музею (сторінка виставки на Facebook).

з 14.00 - заходи від студентських організацій.

Протягом часу проведення Дня відкритих дверей (з 10.00 до 15.00) працюватиме їдальня у 4-му корпусі.

Також Ви можете знайомитися з нашими навчальними і структурними підрозділами та повсякденним життям університету на сторінках сайту, а також у мережі Фейсбук: