Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 49

Кафедра фізичного виховання

Загальна інформація

 

  Завідувач – Ярмоленко Максим Анатолійович,
кандидат наук, доцент
корпус 3, кімната 303
тел. (044) 425 32 01
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

sport.ukma.edu.ua

 

1993 року була створена кафедра фізичного виховання як навчально-методична структура, діяльність якої спрямована на залучення студентів до занять фізичною культурою і спортом.

Головне завдання фізичного виховання студентської молоді полягає у формуванні засад здорового способу життя та фізичного самовдосконалення, надання студентам теоретичних знань та практичних умінь.

 

Дисципліна «Фізичне виховання» для студентів 1 р. н. бакалаврських програм відноситься до нормативної частини навчального плану, носить рекреаційний характер, не впливає на тижневе аудиторне навантаження студентів, має чотири кредити, тижневе навантаження - дві години в осінньому та весняному семестрах, форма контролю – залік у кінці кожного семестру. Для студентів 2,3,4 р. н. . бакалаврських програм та 1,2 р. н. магістерських програм передбачено вивчення дисципліни «Фізичне виховання (вдосконалення)» в розділі навчального плану «Дисципліни вільного вибору студента» із загальним обсягом навчального часу три кредити, тижневе навантаження - дві год. протягом одного семестру, форма контролю – залік у кінці семестру.

Студент сам може обирати у якому семестрі слухати дисципліну. Дозволяється додатково відвідувати заняття у спортивних секціях як факультатив. Для студентів, які мають певні відхилення у стані здоров’я, на кафедрі створено спеціальне навчальне відділення.

З метою загартування та зміцнення здоров’я для цих студентів організовано практичні заняття на відкритому повітрі.

 

На кафедрі успішно функціонує 10 спортивних секцій, відбір до яких проводиться на конкурсній основі. Щорічно проходить університетська спартакіада. Збірні команди НаУКМА беруть участь у районних, міських та всеукраїнських спортивних змаганнях, виборюючи призові місця.

Найкращому студентові-спортсмену НаУКМА щорічно надається пропам’ятний грант ім. Андрія Господина.

 

На кафедрі працюють вісім висококваліфікованих фахівців. Вони професійно поєднують навчальну роботу зі спортивно-масовою та науковою роботою.

 

Викладачі

Публікації

 

© 2012-2024 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна