Об’єднаний студентський фонд

Загальна інформація

Об’єднаний студентський стипендіальний фонд для студентів бакалаврських та магістерських програм НаУКМА дозволяє отримати студентам контрактної форми навчання благодійну матеріальну допомогу. Усі випадки та звернення розглядаються в індивідуальному порядку.

Хто може отримати стипендію?

Студент (ка) бакалаврських та магістерських програм контрактної форми навчання, що має високих показників у навчальній та науковій діяльності.

Що передбачає стипендія?

Благодійну матеріальну допомогу, в розмірі, котрий буде обґрунтовано в зверненні студента.

Як проходить відбір?

Лауреатів визначає конкурсна комісія після обґрунтованого звернення від студента щодо отримання фінансової підтримки.

Об’єднаний студентський стипендіальний фонд для студентів бакалаврських та магістерських програм НаУКМА створений для заохочення студентів бакалаврських та магістерських програм, мотивованих на досягнення високих показників у навчальній та науковій діяльності та соціальної підтримки. Заснований з коштів учасників благодійних вечорів 2018 та 2019 років та благодійної кампанії “Щедрий вівторок-2018” на підтримку студентських стипендій.

Є запитання?

Звертайтесь до Ірини Миколаєнко, фахівчині відділу стратегічного розвитку.

Податись

Звернення щодо отримання благодійної підтримки надсилайте на електронну скриньку

Переможці та історія

Лауреати 2019/2020 навчальних років.:

Олена Самоніна, студентка 1 року навчання МП «Екологія та охорона навколишнього середовища»"

Максим Легкобит, студент 1 року навчання МП "Екологія та охорона навколишнього середовища"

Анатолій Карвбвджак, студент 1 року навчання МП “Публічне управління та адміністрування”

Іван Сенюта, студент 1 року навчання МП “Публічне управління та адміністрування”